הצהרת נגישות

עודכן בתאריך 11.12.2022

מבוא: הצהרת נגישות – אתר OFFPAGE

השימוש באינטרנט פתוח עבור כל אדם באופן שווה. לכל משתמש, בפרט למשתמשים בעלי מוגבלויות, ישנה הזכות המלאה לעשות שימוש מלא, שווה ונוח ככל האפשר באינטרנט ובאתרים השונים בו. האינטרנט משמש כמקור המידע והתקשורת הגדול ביותר בעולם כיום ולכן החשיבות הגבוהה של הנגשת אתרי אינטרנט ומתן אפשרות שווה לכל אדם עם מוגבלות לעשות שימוש במידע המוצג באתר, להיעזר בו וליהנות מחוויית גלישה טובה ונעימה יותר. 

על מנת להבטיח את כל זה אנו ב-OFFPAGE עושים ככל שביכולתנו להנגיש את המידע המוצג באתר וכן את השירותים המוצעים על ידי OFFPAGE לכל אדם עם מוגבלויות, ככל האפשר, מתוך האמונה שלכל אדם יש הזכות לחיות בכבוד, בנוחות ובשוויון. 

אנו שואפים לעמוד ככל האפשר בהמלצות התקן הישראלי (ת"ר 5568) לנגישות תכנים ואתרים באינטרנט ברמת AA ולפי מסמך WCAG 2.1 הבינלאומי. 

אילו פעולות ביצענו על מנת לשפר את הנגישות באתר?

 • תוסף/יישום נגישות – על מנת לסייע לשיפור חוויית השימוש באתר לאנשים בעלי מוגבלויות הצבנו יישום/תפריט נגישות בצד השמאלי של האתר עם האייקון הבא: . באמצעות תפריט נגישות זה תוכלו לבצע התאמות שונות לצפייה וקריאה באתר בצורה נוחה ונעימה יותר. יישום זה יוביל אתכם בכל עמודי האתר. אם מצאתם שבעמודים מסוימים הוא אינו זמין מסיבה כלשהי – אנא עדכנו אותנו ונטפל בנושא.
 • צבעי האתר – פלטת הצבעים באתר תואמת את מיתוג העסק. במהלך בניית אסטרטגיית המיתוג של OFFPAGE שאפנו להבליט ככל האפשרויות את העיצובים ותכני האתר על ידי יצירת ניגודיות בולטת באמצעות שילוב צבעים בולטים ובהירים. לרשותכם ניתן לבצע התאמות באמצעות יישום/תפריט הנגישות באתר.
 • כותרות – הגדלנו ככל האפשר את הכותרות באתר על מנת לשפר את חווית השימוש, הקריאות והנוחות באתר ולהבליט את הכותרות על פני טקסט רגיל.
 • קישורים – הבלטנו את הקישורים באתר באמצעות צבע השונה ובולט יותר על פני הטקסט הרגיל. כמו כן ניתן לעשות שימוש בתפריט הנגישות על מנת לסמן ולהביט אף יותר את הקישורים באתר.
 • ניווט באתר – שאפנו לייצר חוויית משתמש נוחה ברמה הגבוהה ביותר על ידי אפשרויות ניווט נוחות ויעילות לכל משתמשי האתר. במידה ואתם מעוניינים לחפש עמוד ספציפי מסוים תוכלו לעשות באמצעות התפריט העליון או התחתון באתר, באמצעות אפשרות החיפוש החופשית באתר (אייקון של זכוכית מגדלת) ואף ליצור עמנו קשר בעמוד יצירת הקשר באתר ונשמח לסייע בנושא.
 • ממשק משתמש – לאחר ההתחברות לאתר תגלו ממשק משתמש נוח ויעיל מאוד, מעוצב עם צבעים נוחים לגלישה ושימוש במערכת האתר ובאפשרויות השונות, הכלים וצפייה בהיסטוריית ההזמנות שלכם באמצעות האתר. גם בממשק המשתמש ילווה אתכם תפריט הנגישות בצד השמאלי של האתר.
 • יצירת קשר – בעמוד יצירת הקשר באתר, אליו תוכלו להגיע בחלקו העליון והתחתון של האתר, תמצאו מגוון אפשרויות ליצור עמנו קשר. נשמח לעמוד לרשותכם בכל צורך.

 

כיצד עובדת ההנגשה באתר? ואיך נגיע ליישום ההנגשה?

תפריט ההנגשה באתר זמין עבורכם בלחיצת כפתור – בחלקו השמאלי באתר. כפתור זה עוקב אחריכם בכל עמודי האתר וזמין עבורכם לביצוע שינויים והתאמות בהתאם לצרכים שלכם. לאחר לחיצה על הכפתור – תפריט הנגישות ייפתח ועמו אפשרויות הנגישות השונות. אלה פועלות במרבית הדפדפנים הפופולריים כיום. 

אחראיות השימוש בתוכנה ובתוכן באתר יהיו על בעלי האתר ו/או מי מטעמו – זאת בכפוף לתנאי השימוש והמגבלות של התוכנה.

מהן אפשרויות ההנגשה העומדות לרשותכם?

 • גודל טקסט – 2 האפשרויות הראשונות בתפריט יהיו "הגדל טקסט" ו"הקטן טקסט" בהתאמה. אלה יאפשרו לכם להגדיל ולהקטין את הטקסטים באתר לנוחות מקסימלית.
 • גווני אפור – אפשרות לשנות את צבעי האתר לשחור, אפור ולבן – כאשר צבעים שונים עשויים להפוך לגוונים שונים של אפור.
 • ניגודיות גבוהה – אפשרות ההופכת את רקע האתר לכהה יותר (לרוב שחור) ומשנה את צבעי הטקסטים לצבעים בהירים על מנת להבליטם על הרקע הכהה.
 • ניגודיות הפוכה – אפשרות זו תשפר את צבעי הנגישות של הטקסטים באתר (לצבעי צהוב ולבן בדרך כלל – על רקעים כהים).
 • רקע בהיר – יעביר את האתר לרקע בהיר עם כיתוב כהה.
 • הדגשת קישורים – יאפשר להבליט את הקישורים באתר עם קו תחתון.
 • פונט קריא – ישנה את הפונט באתר לפונט בסיסי קריא.
 • איפוס – כפתור המאפס את ההגדרות שנבחרו.

 

פרטי רכז נגישות OFFPAGE -:

שם: ניסים אוחנה

טלפון: 054-8315183

אימייל: [email protected]תפריט ניווט